What the FAQ

Sharing is Caring

Dla Kandydatów

Przejrzystość ofert (tak, zawsze podajemy info o zarobkach i firmie) oraz pełna dyskrecja kandydata. Twoje dane personalne są ukryte. Chronimy Cię od zbędnych telefonów, maili od firm czy (o zgrozo!) rekruterów. Jeśli firma będzie się chciała z tobą skontaktować lub umówić na spotkanie rekrutacyjne, powiadomimy Cię o tym. To ty zdecydujesz, czy chcesz udostępnić swoje dane kontaktowe dalej.

W zależności od twojego doświadczenia i umiejętności, nasz inteligentny algorytm Big Data dopasuje twój profil do ofert, które mogą cię najbardziej zainteresować. Współpracujemy z czołowymi startupami, agenjcami interaktywnymi czy firmami software development. Ze względu na profil naszej platformy, w bazie BrainJobs zapewniamy najwięcej ofert dla specjalistów Junior i Mid-Level.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że szukanie pracy jest trudne. Dlatego każdemu kandydatowi zatrudnionemu przez BrainJobs.pl wypłacimy bonus do 25% twojego wynagrodzenia. Wystarczy, że pozytywnie przejdziesz 90-dniowy okres próbny. To tyle!

Niestety nie jesteśmy obecnie w stanie pobierać dane profilowe z Linkedin ponieważ dostęp do tych danych jest zablokowany. Wiemy że wypełniać profilu na nowo nikomu się nie chcę dlatego możesz wysłać swoje CV nam, a my go dla Ciebie wypełnimy. Tobie zostanie tylko nanieść ewentualne poprawki.

Cały nasz serwis polega na tym że praca szuka Ciebie. Dlatego po rejestracji i wypełnieniu profilu my będziemy dopasowywać oferty do Twoich umiejętności. Jeżeli profil zostanie zmatchowany z ofertą pracy dostaniesz wiadomość z ofertą i zadecydujesz czy chcesz brać udział w rekrutacji.

U nas masz 3 tryby szukania pracy i wyjaśnimy co każdy z nich oznacza:

  • Aktywnie szukam pracy: To oznacza że szukasz aktywnie pracy i chcesz być dopasowywany do wszystkich ofert które pasują do Twoich umiejętności i doświadczenia.
  • Pasywnie szukam pracy: Ten wybór oznacza że już masz pracy ale jesteś otwarty aby zobaczyć ciekawe i lepsze oferty (wyższe wynagrodzenie, lepsze stanowisko). Podeślemy do Ciebie tylko te oferty które będą lepsze od Twojego obecnego stanowiska.
  • Nie chce dostawać ofert: Jeżeli wybierzesz tą opcje nie będziemy do Ciebie wysyłać żadnych ofert. Pozwolimy sobie tylko co jakiś czas wysyłać statystyki płac dopasowanych do Twojego doświadczenia lub jakieś ciekawe informacje.

Dla Firm

Współpracujemy ze startupami i firmami, gdzie rekrutacją zajmuje się bezpośrednio CTO lub HR Manager. Wiemy, że masz wiele na głowie, dlatego oferujemy Ci bezpośredni dostęp do bazy kandydatów, których umiejętności będą dopasowane do twoich wymagań. Naszą misją jest usprawnienie procesu rekrutacji talentów IT. Nigdy nie współpracujemy z agencjami HR.

Jeśli nasz talent był lub jest już w procesie rekrutacyjnym w twojej firmie (np. aplikował samodzielnie), nie poniesiesz żadnych kosztów po jego zatrudnieniu. Wystarczy, że to nam udowodnisz. Najlepiej skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia sytuacji.

Rozwój firmy IT potrzebuje dobrych talentów. Z BrainJobs wprowadzamy rewolucję na polskim rynku HR. Poprzez inteligentny algorytm Big Data jesteśmy w stanie dostarczyć Ci pulę kandydatów odpowiadających Twoim wymaganiom. Z nami spędzisz mniej czasu na poszukiwaniach talentów, a więcej na rozmowach i zatrudnianiu. Oszczędzasz do 300% na procesie rekrutacyjnym.

W 98% nasza baza składa się z pasywnych kandydatów rozważających zmianę pracy. Są to w większości programiści back-end i front-end z doświadczeniem do 4 lat w branży IT. Współpracujemy w większości ze specjalistami Junior i Mid-Level, jednak nie wykluczamy także talentów o większym doświadczeniu. Są wśród nas także CTO’s, Menadżerowie Tech Sales czy DevOps.

Płacisz tylko za wynik. Pobieramy 11% komisji rocznego wynagrodzenia zatrudnionego kandydata. Zapewniamy gwarancję zwrotu 100% opłat w przeciągu 90 dni. Zakładamy, że teraz płacisz nie mniej niż 16% rocznego wynagrodzenia za rekrutowanego pracownika. Z nami oszczędzasz do 300 % na procesie rekrutacyjnym.

Stawiamy na przejrzystość, jasne warunki gry oraz dbamy o pełną dyskrecję kandydatów. To talent wybiera, komu chce udostępnić swoje dane kontaktowe. Jeśli po stronie firmy chcielibyście się spotkać z wybraną pulą kandydatów, my powiadomimy ich o firmie i otwartych stanowiskach. Jeśli będą zainteresowani, umówimy was na rozmowę.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Wypełnij formularz by skontaktować się z nami przez email support@brainjobs.pl